Ergohub

Słuchawki do call center

Bez kategorii

VOCOVO do komunikacji wewnętrznej

systemu słuchawkowy DECT do bezprzewodowej komunikacji pracowników

Słuchawki po włączeniu automatycznie logują się do konferencji na stacji bazowej. Wszyscy użytkownicy się słyszą, a jednocześnie może mówić do 6 osób w trybie full duplex.

Aby mówić na słuchawce naciskamy przycisk PTT (z boku słuchawki). Dodatkowo na obrzeżu słuchawki są 3 przyciski (środkowy menu i przyciski „+” i „-”).

Przyciski te pozwalają poruszać się po menu oraz wybierać dodatkowe funkcje jak np. odpowiedzieć na wezwanie z przycisku przyzywowego klienta, odebrać połączenie telefoniczne lub zadzwonić na predefiniowane numery.

Użytkownik telefonu może również włączyć się do grupy. Słyszy wówczas na telefonie co mówią inni użytkownicy i przez naciśnięcie przycisku PTT na telefonie może się z nimi porozumiewać (podobna funkcjonalność jak w radiotelefonie).

Punkty przyzywowe umożliwiają szybką komunikację z pracownikami. Po naciśnięciu przycisku np. przez klienta, pracownik w słuchawce słyszy wezwanie z odpowiednią identyfikacją. Na słuchawce, poprzez przycisk menu, odbiera dane wezwanie. Łączy się wówczas z punktem przyzywowym głosowo i może szybko doradzić klientowi.

Jedna stacja bazowa może stanowić niezależny system (przeważnie wystarcza na komunikację w obrębie sklepu wielkości LIDL).

Do systemu z jedną stacją bazową możemy zalogować do 29 słuchawek lub telefonów (bez punktów przyzywowych).

Jeżeli mamy więcej stacji bazowych w systemie wówczas potrzebny jest kontroler. Stacja i kontroler wpięte są w LAN. W taki system możemy wpiąć do 1000 urządzeń (słuchawki, telefony i punkty przyzywowe).

Klika stacji bazowych umożliwia utworzenie większej ilości grup. Dodatkowo kontroler umożliwia zbieranie statystyk (ilość i czas połączeń, czas reakcji na wezwania klientów itp.).

Kontroler potrzebny jest również do integracji z centralą telefoniczną i z innymi systemami zewnętrznymi (jak np. system kolejkowy, nagłośnienia itp.)

Rozwiązanie VOCOVO GO charakteryzuje się bardzo dobrą jakością dźwięku, rozbudowaną funkcjonalnością i prostą obsługą oraz zapewnia skuteczną komunikację i realne oszczędności w czasie pracy personelu.

VOCOVO Wycena bezprzewodowego systemu słuchawkowego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ