Ergohub

Słuchawki do call center

Yealink T31P
Bez kategorii

Nowy optymalny telefon VoIP

Yealink T31P

Yealink T31P to najlepszy telefon VoIP z jakością dźwięku HD i obsługą PoE. T31P jest wyposażony w technologię Smart Noise Filtering, która znacznie ogranicza rozpraszanie się w tle — krystalicznie czysta komunikacja.

Zaprojektowany ze znajomym interfejsem, T31P jest prosty w obsłudze — dwa klawisze linii i podświetlany wyświetlacz.

Zarówno słuchawka, jak i zestaw głośnomówiący z pełnym dupleksem obsługują dźwięk HD, a telefon obsługuje przewodowy zestaw słuchawkowy i zestawy słuchawkowe EHS.

Yealink T31P obsługuje otwarty protokół SIP — interoperacyjny z systemami i usługami telefonicznymi VoIP. Obsługuje dwie linie SIP. Ulepszony chip zwiększa wydajność na dłuższą metę.

Seria telefonów IP Yealink T3 posiada ujednolicone oprogramowanie sprzętowe w całej serii, aby uprościć wdrażanie, konserwację i aktualizację floty. Zasilanie T31P przez PoE. Yealink SIP-T31P posiada 132×64-pikselowy podświetlany graficzny wyświetlacz LCD, który zapewnia użytkownikom wyraźne wrażenia wizualne. T31P oferuje obsługę 2 kont VoIP i obsługuje lokalne, 5-kierunkowe konferencje, aby zmaksymalizować produktywność.

Współpracując z regulowaną podstawką pod wieloma kątami, telefon IP T31P zapewnia pracę w różnych sytuacjach. Tymczasem T31P oferuje wbudowaną technologię Power over Ethernet (PoE) i doskonałą jakość dźwięku w wysokiej rozdzielczości (HD). Łatwe w użyciu i zaawansowane funkcje w połączeniu z rozsądną ceną zapewniają doskonałe rozwiązanie do komunikacji głosowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ