Ergohub

Słuchawki do call center

Bez kategorii

Najlepsze zestawy słuchawkowe i słuchawki do domowego biura

Niezależnie od tego, czy musisz odbierać połączenia, czy blokować rozpraszający hałas, te słuchawki i zestawy słuchawkowe są idealnymi towarzyszami audio do pracy w domu.

Jeśli pracujesz w domu, potrzebujesz odpowiedniego sprzętu, aby być produktywnym. W zależności od tego, co robisz, odpowiednie słuchawki, zestaw słuchawkowy lub głośnik mogą pomóc w pracy w domu.

W przypadku pracy, która wymaga wykonywania wielu połączeń, warto rozważyć dedykowany zestaw słuchawkowy Bluetooth . Urządzenia te mogą być monofoniczne (na jedno ucho) lub stereo (na dwoje uszu) i są wyposażone w potężne mikrofony z pałąkiem i układem redukcji szumów, który blokuje dźwięk inny niż głos. Mikrofony to wielka oferta w przypadku tych zestawów słuchawkowych, chociaż można również znaleźć takie, które zapewniają bardzo dobrą jakość dźwięku.

Jeśli nie musisz odbierać wielu połączeń, ale chcesz uniknąć rozpraszania uwagi, poszukaj pary słuchawek z redukcją szumów . Używają mikrofonów skierowanych na zewnątrz, aby odczytać wszelkie rozpraszające dźwięki i generować fale, aby je wyciszyć, zanim dotrą do ucha. Obwody z aktywną redukcją szumów (ANC) mogą być drogie, ale pomogą Ci zachować koncentrację, tłumiąc głośne zwierzęta, dzieci, współlokatorów, ruch uliczny lub roboty budowlane. Te słuchawki na ogół nie mają mikrofonów wysięgnikowych, więc nie są tak dobre do rozmów telefonicznych.

Jeśli chcesz mieć mikrofon typu boom, dobry dźwięk i rozsądną cenę, poszukaj zestawu słuchawkowego do gier . To słuchawki wyposażone w dedykowane mikrofony na pałąku. Często brzmią bardzo dobrze i są dostępne w wielu różnych kształtach i rozmiarach, z różnymi funkcjami. Przewodowe zestawy słuchawkowe zwykle kosztują mniej i są dobre do odbierania połączeń na komputerze, podczas gdy niektóre zestawy słuchawkowe mają łączność telefoniczną przez Bluetooth.

Mając to na uwadze, oto kilka słuchawek i zestawów słuchawkowych, które naprawdę dla nas działają.

Plantronics Voyager 5200

Jeśli robisz wszystko przez Bluetooth i chcesz mieć jedno ucho wolne, klasyczny zestaw słuchawkowy mono jest najlepszym rozwiązaniem. Plantronics Voyager 5200 jest jednym z najlepszych, standardowe słuchawki z doskonałą mikrofon sprawia, że pewien pan słyszał w swoim domowym biurze lub idąc ulicą.

Plantronics Voyager 4220 UC

Istnieje wiele opcji doskonałych słuchawek stereo , ale jeśli chcesz, aby do nich pasował fantastyczny mikrofon, musisz przyjrzeć się dokładniej. Plantronics Voyager 4220 UC jest bezprzewodowy zestaw słuchawkowy na pulpicie, który oferuje podobną mikrofon do Voyagera 5200, ale montowany na potężne i wygodne słuchawki na ucho.

Recenzja Plantronics Voyager 4220 UC

BlueParrott B550-XT: do najbardziej hałaśliwych środowisk

BlueParrott B550-XT

Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z hałaśliwymi dziećmi, czy z budownictwem, kluczowe znaczenie ma ochrona przed dźwiękami z zewnątrz. Większość zestawów słuchawkowych ma jakąś formę redukcji szumów mikrofonu, ale BlueParrott B550-XT wyróżnia się jako najlepszy w przypadku ekstremalnego hałasu. Krzyczenie, walenie, wiatr … nadasz mu nazwę, a B550-XT zablokuje go, gdy będziesz dzwonić.

Słuchawki Bose Noise Cancelling 700

Jeśli chcesz uzyskać najlepszą możliwą redukcję szumów, wybierz Bose. Bose słuchawki redukujące hałas 700 są jednymi z najbardziej zaawansowanych słuchawek testowanych przez nas za blokowanie hałasu z zewnątrz. Są bezprzewodowe, brzmią doskonale i możesz wybrać żądaną redukcję szumów, od całkowitego wyciszenia pomieszczenia do po prostu tłumienia głośnych dźwięków, jednocześnie pozostając świadomym otoczenia.

Plantronics BackBeat Pro 2: Solidny, niedrogi ANC

Plantronics BackBeat PRO 2

Nie musisz wydawać dużo pieniędzy na solidną redukcję szumów. Chociaż ANC (aktywna szumów) jest drogie, możesz zablokować rozpraszanie o połowę mniej dzięki redukcja Plantronics BackBeat Pro 2 . Te słuchawki Bluetooth brzmią doskonale i są wyposażone w aktywną redukcję szumów, która tłumi dźwięki z zewnątrz, w znacznie bardziej przystępnej cenie niż produkty Bose.

Marshall Mid ANC: Stylowa redukcja szumów

Marshall Mid ANC

To, że pracujesz w domu, nie oznacza, że ​​nie możesz dobrze wyglądać, kiedy to robisz. Słuchawki Marshalla są jednymi z najbardziej stylowych dla fanów rocka. The Marshall Mid ANC słuchawki są po stylu wzmacniaczy Marshalla, z paneli faux-skórzanych sportowych z logo firmy. Słuchawki są również wyposażone we własny obwód aktywnej redukcji szumów, który pomaga blokować rozpraszanie podczas pracy.

Jabra Elite 45h: niedrogie i wygodne

Jabra Elite 45 godz

W Jabra Elite 45h słuchawki oferują wiele funkcji za 99 $. Są wygodne, brzmią doskonale i mają szeroki wybór przydatnych funkcji, takich jak regulowany przez użytkownika korektor i obsługa asystenta głosowego. Nie mają ANC, a konstrukcja nauszna nie blokuje wielu dźwięków, ale pozwala zachować świadomość otoczenia, ciesząc się ulubioną muzyką lub odbierając połączenie.

Logitech G Pro X: potężny, elastyczny mikrofon

Zestaw słuchawkowy do gier Logitech G Pro X.

Zestaw Logitech G Pro X słuchawkowy do gier to jeden z najbardziej ekonomicznych zestawów słuchawkowych, jaki można uzyskać z doskonałym mikrofonem. Przewodowy zestaw słuchawkowy jest wyposażony w kartę dźwiękową USB z symulowanym dźwiękiem przestrzennym i mikrofon na wysięgniku wzmocniony technologiami Blue, a oprogramowanie sterujące jest wyposażone w ulepszenia i opcje dostosowywania, aby Twój głos brzmiał dokładnie tak, jak chcesz, wszystko dobrze poniżej 150 USD.

HyperX Cloud Mix: Flexible, Functional Sound

Kingston HyperX Cloud Mix

Słuchawki do gier działają dobrze w mgnieniu oka, jeśli chcesz mieć mocny mikrofon na wysięgniku i solidne wrażenia słuchowe w jednym pakiecie. HyperX Chmura Mix jest szczególnie miły, oferując zarówno przewodowe połączenie do podjęcia rozmów na komputerze i Bluetooth do podłączenia telefonu. Brzmi dobrze, jest wygodny i ogólnie kosztuje mniej niż podobne dedykowane zestawy słuchawkowe do biura.

Inne urządzenia, które musisz mieć do konfiguracji domowego biura

Do ukończenia konfiguracji WFH potrzebujesz czegoś więcej niż tylko pary słuchawek. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po wszystkich urządzeniach niezbędnych do konfiguracji domowego biura.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ